Salou Centro Primera Linea De Mar

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Salou Centro Primera Linea De Mar appartementen van 50 m² zijn op sechts 25 minuten te voet van PortAventura World gelegen en 3 km verwijderd van een top gezinsvriendelijke plek zoals Aquopolis. Het centraal gelegen 1-slaapkamerappartement ligt vrij dicht bij Torre Vella de Salou en is uitgerust met schoonmaakvoorzieningen zoals een vaatwasser.

Dit appartement heeft een balkon, een terras en een kleedruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Er zijn ook badlakens.

Salou Centro Primera Linea De Mar appartementen zijn uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken.

Het appartement is gelegen op circa 2 km van het PortAventura Water Park. Het Stadspark ligt op sechts 30 minuten te voet van de centraal gelegen accommodatie in Salou. Tarragona Central treinstation is 11 km verderop en Carrer Barcelona bushalte in de buurt van Salou Centro Primera Linea De Mar appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Salou Centro Primera Linea De Mar
Apartment Miramar Nautic-1 By Interhome
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Miramar Nautic-1 By Interhome

8.0
Heel goed 2 beoordelingen
18 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Uhc Attic Miramar Nautic
Mobiele prijsaanbieding

Uhc Attic Miramar Nautic

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
38 m van de accommodatie
USD 161 USD 145
per nacht
Calamar Salou
Mobiele prijsaanbieding

Calamar Salou

9.6
Voortreffelijk 30 beoordelingen
46 m van de accommodatie
USD 380 USD 342
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    12 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    11 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummerhutt-012113
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Salou Centro Primera Linea De Mar appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Salou Centro Primera Linea De Mar appartement zijn onder andere het PortAventura Water Park, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Salou Centro Primera Linea De Mar appartement te verblijven?
      Een overnachting in Salou Centro Primera Linea De Mar appartement kost €217.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere La Venus de Pepe en Petit Racó restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Salou Centro Primera Linea De Mar appartement?
      Bij Salou Centro Primera Linea De Mar appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Salou Centro Primera Linea De Mar appartement?
      Salou Centro Primera Linea De Mar appartement meet 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    12 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    11 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Salou Centro Primera Linea De Mar

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten